اولین محصولی که من دیدم که از این روش دور می شود Lumagen Radiance بود و DVDO Edge از آن پیروی کرده است. دو خروجی HDMI جداگانه بدان معنی است که می توانید تمام منابع ویدیویی و صوتی خود را از طریق DVDO Edge مسیریابی کرده و خروجی صوتی HDMI را به AVR یا پردازنده صوتی خود منتقل کنید.

این بدان معناست که شما تقریباً نیاز به تنظیمات بر روی AVR خود ندارید ، فقط به یک ورودی HDMI واحد که با تعدادی از منابع صوتی شما کار خواهد کرد. من این کار را با انواع تجهیزات مختلف آزمایش کرده ام و کاملاً مشکلی برای هدایت صدا در این روش ندارم.

قیمت گذاری این واحد همچنین به این معنی است که بسیاری از کاربران در واقع از این واحد به عنوان مرکز اصلی فیلم خود یا به عنوان سوئیچ انواع HDMI استفاده می کنند.

منوها و ویژگی ها

نمایشگر پردازشگر ویدیوی DVDO Edge
واحد با یک رابط کاربری سبک جادوگری شروع می شود که بیشتر کاربران خانگی از آن استقبال می کنند ، این کار به تشخیص خودکار (با استفاده از EDID) نام و اطلاعات صفحه نمایش شما کمک می کند و به شما امکان می دهد تنظیمات صوتی و تصویری را نادیده بگیرید.

برخی از منوها هنوز هم می توانند ساده تر شوند. من شک دارم بیشتر کاربران که این گزینه را به عنوان سوئیچ HDMI خریداری می کنند ، بدانند که آیا نیاز به استفاده از 1080P 59.94Hz یا 1080p 50Hz دارند ، اما می دانند که نمایشگر آنها FULL HD (1080p) است. اگرچه به نظر می رسد این تنها تفاوت در اصطلاحات باشد ، این یکی از اولین محصولات پردازنده ویدیویی است که به سمت بازار مصرف انبوه گرایش یافته است و باید واقعاً آن شرایط را اتخاذ کند.

فرمت خروجی پردازنده ویدئو DVDO Edge
EDID برای من تمام قطعنامه هایی را که امتحان کرده ام خوب برای من کار کرد ، اما مهم است که توجه داشته باشید که این واحد مانند زمان VP پردازنده ها از زمان بندی سفارشی پشتیبانی نمی کند. با این حال ، اهمیت این امر کاهش می یابد زیرا همه نمایشگرها این روزها به طور استاندارد در FULL HD استاندارد شده اند.

تصویر روی صفحه نمایش پردازنده ویدیو DVDO Edge
در کل ، رابط بصری ، ساده و تمیز طراحی شده است. هنگام تنظیم چیزی ، بالای صفحه نشان می دهد که شما چه چیزی را تنظیم می کنید و قسمت پایین به شما نکات مفیدی را می دهد.

همه ویژگی ها به وضوح تعریف نشده اند یا به راحتی در دسترس هستند. یکی از موارد مورد علاقه من نرخ فریم 1: 1 است که به نظر من باید 100٪ زمان تصویب شود. اکثر کاربران حتی ممکن است متوجه نشوند که چه پیشرفتی در فعال سازی آن دارند ، واقعاً باید بخشی از فرآیند جادوگر باشد تا آزمایش کند که آیا این ویژگی روی صفحه نمایش آنها کار می کند و بر این اساس آن را فعال می کند.

کنترل های پیشرفته ویدیو پردازنده DVDO Edge
برخی از ویژگی ها نیز ممکن است کنار نماند ، به نظر می رسد تعداد زیادی از الگوهای تست که در خط تولید VP می شناسیم و دوست داریم ، اینجا کمی دور از ذهن است. بیشتر مصرف کنندگان از یک الگوی نبض سوزن 100IRE نمی دانند. دسترسی به این الگوهای ، حداقل در بتا V61 که من برای این بررسی آزمایش کرده ام ، دست و پا گیر و ناخواسته است.

برخی از بهترین ویژگی ها در عمق منوها دفن شده اند که احتمالاً اکثر کاربران هرگز آن را پیدا نخواهند کرد (به عنوان مثال ، فقط PReP را به صورت خودکار رها کنید - من نمی توانم آسیب را در آن ببینم .). من فکر می کنم این منوها بسیار خوب و کاملاً قابل استفاده هستند ، اما می توان آنها را بهبود بخشید.

کیفیت عکس

شروع می کنم با گفتن اینکه مجبور هستم هر قسمت از مسیر پردازش را بطور جداگانه مرور کنم. فکر می کنم الگوریتم DVDO "ABT102" (نام کد "Ducky Lucky") یکی از موارد مورد علاقه من است. مطمئناً در بین 3 کشور برتر بین مصرف کننده که در آزمایش های شکنجه خود قرار داده ام ، رتبه بندی می شود. به ندرت جزئیات بیشتری از آنچه که از طریق وسایل دیگر در دسترس است ، شانه می زند و فشرده می شود.

ABT1020 در این مورد پیشرفت می کند اما فقط کمی. برای تست های اتصال بینم ، من تجهیزات مشابه را به صفحه نمایش LX5090 Pioneer FULL HD وصل کردم (این نمایشگر مشابه نمایشگرهای 5020 یا Elite Pro موجود در ایالات متحده است). اتصالات هم به طور مستقیم به نمایشگر و هم از طریق Edge ساخته شده اند.

dvdo-edge-video-processor-img-4883.jpg
پردازش صفحه نمایش اصلی من (توجه داشته باشید که پله در حین حرکت پله می رود)

پردازنده dvdo-edge-video-img-4886.jpg
DVDO Edge ، همان برنامه با حرکتی مشابه (بدون شانه قابل مشاهده و یا صاف کردن)

محتوای عادی هنگام اجرا از طریق لبه بهبود چشمگیری نشان داده بود. تفاوتهایی مانند مصنوعات در هم پیوستن ، پله پله و شانه زدن به طور منظم اتفاق می افتد هنگامی که صفحه نمایش سعی کرده بود به تنهایی تصویر را از بین ببرد. با ترفندهای زیادی می توان این موارد را کاهش داد اما به قیمت تصویر بسیار نرم تر. Edge حداکثر رزولوشن را حفظ کرد ، اما در آزمایش های من حتی یک بار هم شارژ نشد.

ولین محصول صوتی و تصویری

قفل کردن فرکانس صوتی

قابلیت استفاده تصویری

، ,dvdo ,صفحه ,edge ,پردازنده ,کند ,صفحه نمایش ,است که ,به عنوان ,می شود ,dvdo edge ,توجه داشته باشید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میوه ها دفتر مهندسی نقشه کشی طراحی ساختمان اصفهان Python کلینیک اچ پی وی (HPV) ویولونیست معروف ایرانی | آموزش ویولن | نوازنده ویولن انشانگار سایه آموزش رایگان کسب درآمد از فروش فایل اِشگَفت اینجا نلی از روزهایش می گوید